در حال بارگذاری
قوانین و مقررات

** کاربر گرامی لطفا جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏ها، موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.
کلیه اصول و رویه‏‌های تواناکالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.
• قوانین عمومی
تمامی اصول فروشگاه اینترنتی- تلفنی تواناکالا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. فروشگاه آنلاین تواناکالا روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت ‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بالطبع کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه، از تغییرات حاصله مطلع هستند.
• توصیف مشتری یا کاربر
اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام و تأیید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می‌گیرد.
• ارتباطات
در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم.
اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار تواناکالا قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط فروشگاه با شما است .
سامانه پیامکی .................. به منظور ارسال پیامک از طریق سامانه تواناکالا به شما در نظر گرفته شده است و این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به پیامک‌هایی که از سایر سامانه‌ها تحت عنوان تواناکالا به شما ارسال می¬شوند ندارد. لطفاً در صورت دریافت هرگونه پیامکی به غیر از این سامانه آن را از طریق پست الکترونیکی tavanakala.com@gmail.com به اطلاع ما برسانید .
• رعایت حریم شخصی
تواناکالا اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند . این سامانه در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژی¬های جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی کاربران می‌کوشد.
• چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا
ثبت سفارش در تواناکالا در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد . در حال حاضر تحویل سفارش مشتریان در ایام هفته ساعت 8صبح الی 8 شب صورت می‌پذیرد.
حداقل میزان سفارش بسته به دلخواه شما می¬باشد و سفارش های بالای 50.000تومان رایگان ارسال می شوند سفارشات زیر 50.000تومان با اخذ هزینه مازاد 3000تومان، قابل ارسال میباشند.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تواناکالا ، در صف پردازش قرار می¬گیرند . سعی و تلاش تواناکالا بر انجام بی¬نقص این فرآیند می-باشد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در تواناکالا به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تواناکالا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
تواناکالا  می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. تواناکالا می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید.
در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت حق ابطال سفارش ثبت شده برای تواناکالا محفوظ خواهد ماند.
• روش پرداخت
مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت پرداخت آنلاین از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری، کارت¬های بانکی عضو شتاب، نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارت خوان سیار در محل، پرداخت نمایند.
• استرداد کالا
تواناکالا همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت هرگونه عدم رضایت از کالای ارسالی، خریدار می‌تواند از دریافت سفارش امتناع ورزد. یکی از شعار‌های ما در تواناکالا گارانتی بازگشت کالاست ، تلاش ما در تواناکالا بر این است که کالاهایی چون شیر، ماست، نان و... که از حساسیت ویژه ای برخوردار است، با تاریخ روز ارسال شود و الباقی محصولات هم باید نیمی به زمان انقضاء آنها مانده باشد تا ارسال شوند. در صورت بروز هرگونه خطا مانند گذشتن تاریخ مصرف و یا مخدوش شدن بسته بندی محصول ، تواناکالا بلافاصله اقدام به بازپس گیری کالای مذکور کرده و مبلغ محصول را تماماً به مشتریان گرامی عودت خواهد داد. بدیهی است که موارد ذکر شده در بالا تنها شامل محصولاتی خواهد بود که درب یا بسته بندی آنها توسط مشتریان محترم باز نشده باشد.
در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان تواناکالا از طریق شماره تلفن 37604040-051 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.
• فروش محصولات بهداشتی و مقررات آن
خریدار باید قبل از استفاده از محصولات بهداشتی نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به اثرات و آسیب‌های آن و دریافت مشاوره از کارشناسان آن حوزه اقدام نماید. بدیهی است نظرات و پیشنهاداتی که سایر کاربران در قسمت مربوطه قرار داده‌اند تجربه شخصی این افراد بوده و برای فروشگاه تواناکالا -و افراد مذکور هیچگونه مسئولیتی ایجاد نمی‌نماید.
تواناکالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به عوارض ناشی از استفاده کالای سفارش داده شده توسط کاربران ندارد و هرگونه پیگیری می‌بایست از طریق مبادی قانونی، نسبت به شرکت‌های تولید‌کننده انجام گیرد.
• نقدها و نظرات و مطالب بارگذاری شده توسط اشخاص
سایت تواناکالا ممکن است در جهت سهولت عملکرد شما دارای پیوندهایی به سایر سایت‌ها باشد که تحت نظارت این سامانه نیستند و تواناکالا در قبال مطالب و محتوی سایت‌های مذکور مسئولیتی ندارد و لذا شما می‌پذیرید که کلیه مسئولیت‌ها و عواقب ناشی از هرگونه آسیب و خسارت احتمالی را شخصا به عهده خواهید گرفت.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات بعد از تأیید توسط ناظران در خروجی سایت قرار خواهند گرفت. شایان ذکر است اگر مطالب مطابق با قوانین و شئونات نباشند، تأیید نشده و در نهایت به نمایش گذاشته نخواهند شد.
لازم است نظرات سایر کاربران را اصل و پایه انتخاب خود قرار نداده و در انتخاب و تصمیم‌گیری‌های خود تنها به عنوان یک نظر قابل بررسی و تأمل به آنها بنگرید. لطفا در قرار دادن نظرات از مبالغه پرهیز کنید.
در صورت مشاهده نظرات مخالف قوانین و شئونات اسلامی، کاربران می‌توانند مراتب را جهت پیگیری و اصلاح به پست الکترونیکی سامانه تواناکالا ارسال نمایند .

• سیاست قیمت گذاری
این سیاست بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و تواناکالا به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت¬ها اقدام می‌نماید. گفتنی است در مواردی که کالا به طور خاص و در مقطع زمانی کوتاه دچار تغییر قیمت شده باشد، محتمل است قیمت مصرف‌کننده بدلیل موجودی قبلی تأمین‌کننده کمتر از قیمت مندرج در سایت باشد. بدیهی است که در چنین موارد خاصی، با توجه به عدم اطلاع تواناکالا از اختلاف قیمت، کالا بر اساس نرخ روز بفروش خواهد رسید. خریدار باید مستحضر باشد که همواره قیمت‌های مندرج در سایت تواناکالا ملاک محاسبه و صدور فاکتور می‌باشند.
• حوادث غیر مترقبه
تواناکالا مسئولیتی در تأخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و... به عهده ندارد .
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه تواناکالا مسئولیتی نخواهد داشت.

• محتوا
همه آنچه در سایت تواناکالا در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده¬ها و محتوای موجود جزئی از اموال تواناکالا محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها مختص تواناکالا می‌باشد.